» » До уваги викладачів та студентів ТНЕУ!

До уваги викладачів та студентів ТНЕУ!

Дата: 6-10-2014, 15:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо Вас взяти участь у обговоренні емблеми коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ.

Свої роботи на конкурс представили Валентина Заболотна, Юлія Кравець, Ігор Панькевич і групи ФКчт – 21 та ФКчт – 31.

На емблемі, яку презентувала студентка групи ФКчт – 21 Валентина Заболотна, зображена суверенна і дружня Україна. Волошки – це символ чистоти, краси та віри у краще майбутнє, а книга - символ мудрості (малюнок 1).

Студентка групи ОКСМт – 21 Юлія Кравець представила логотип коледжу у вигляді колосся пшениці та прапору; планети – уособлення того, що у нашому університеті навчається молодь з усього світу та терезів, як символу Феміди, богині правосуддя (малюнок 2).

На емблемі, яку розробив студент групи ПРвчт-21 Ігор Панькевич, зображені колоски, що символізують багатство українського народу; булава та скіпетр -  символ державної влади (малюнок 3).

Логотип, поданий на конкурс групою ФКчт – 31, містить латинський крилатий вираз «Per aspera ad astra» й символізує важливість подолання труднощів у житті (малюнок 4).

Емблема, яку презентувала група ФКчт – 21, уособлює патріотичний дух студентів, любов до України (малюнок 5).

Просимо долучитися до голосування та надсилати свої коментарі на електронну адресу: presa[at]tane.edu .ua.

Оберемо найкращий логотип разом!!!