» » Проект «Відкрита лекція» триває

Проект «Відкрита лекція» триває

Дата: 8-10-2014, 16:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

8 жовтня 2014 року у залі засідань Вченої ради відбулася відкрита лекція доктора економічних наук, професора Михайла Романовича Лучка на тему «Невизначеність та ймовірність господарських операцій: до питання бухгалтерського обліку».

Захід відкрив в. о. проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна та інформаційна діяльність), кандидат технічних наук, доцент Олег Петрович Адамів. Він наголосив на важливості проведення таких проектів для залучення студентів до наукової діяльності.

Метою лекції було виокремити проблеми бухгалтерського обліку господарських операцій, які пов’язані із ризиком, встановленням об’єктів бухгалтерського обліку в таких операціях. Учасники  спробували досягнути мети шляхом з’ясування ваги бухгалтерського обліку в управлінні ризиком підприємства, а відтак – зменшення його негативного впливу на фінансово-майновий стан господарюючого суб’єкту.

Студенти активно брали участь в обговоренні.

До вашої уваги додаємо презентацію професора М.Р.Лучка.

Презентація.rar