» » Презентація стипендійних програм студентської мобільності

Презентація стипендійних програм студентської мобільності

Дата: 10-10-2014, 14:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

9 жовтня 2014 року в аудиторії 1215 відбулася презентація стипендійних програм студентської мобільності. Директор навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина, кандидат економічних наук, доцент Ігор Михайлович Таранов привітав учасників і наголосив на важливості поширення інформації про дані програми серед молоді зважаючи на умови, які диктує сучасний глобалізований світ.

Начальник відділу міжнародного співробітництва Ігор Орестович Ліщинський та спеціаліст І категорії сектору міжнародної мобільності Тетяна Василівна Сохацька дуже цікаво й доступно окреслили особливості стипендійних програм. Студенти мали можливість отримати всю необхідну інформацію й поставити запитання.

Для всіх хто не мав змоги відвідати захід додаємо презентації програм.

Презентації програм мобільності.rar