» » Запрошуємо до публікації статей у Міжнародному збірнику наукових праць!

Запрошуємо до публікації статей у Міжнародному збірнику наукових праць!

Дата: 12-02-2015, 09:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні учасники науково-практичного семінару «Європейські кваліфікаційні рамки та інструменти їх реалізації у програмі Горизонт 2020»! Запрошуємо Вас опублікувати наукові статті у Міжнародному збірнику наукових праць. Збірник вийде з ініціативи Фундації Центрально Європейської Академії Навчань та Сертифікацій  (Бидгощ, Польща) у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU) (Лодзь, Польща).

Тематичні напрями статей:

1. Болонський  процес  і  перспективи  розвитку  вищої  освіти  в  Україні,   Європі та світі.

2. Управління якістю освіти: досвід та інновації.

3. Послідовність  середньої  та  вищої  освіти  як  загальноєвропейський стандарт.
4. Система підготовки конкурентоздатних фахівців у галузі освіти.

5. Моніторинг якості освіти: засоби та технології.

6. Новітні  засоби  навчання  і  виховання:  проблеми  впровадження  та стандартизації.

7. Сучасний освітній менеджмент: економічні, організаційні та психологічні засоби реалізації в Україні, Європі та світі.

8. Психологічні,  педагогічні  та  організаційні  умови  запровадження європейських стандартів вищої освіти в Україні.

9. Філософія та психологія освіти

Для тих, хто не брав участі у закордонному стажуванні «Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно до положень європейських кваліфікаційних рамок», умови публікації статей уточнені у додатку.

Тексти статей для публікації можна надіслати до 20 лютого 2015 року. Заповнити попередню заявку онлайн для участі у проекті просимо  до 13 лютого.

Заявка на участь.doc
Завантажити Переглянути онлайн