День цивільної оборони у ТНЕУ

Дата: 16-02-2015, 12:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою підвищення готовності колективу Тернопільського національного економічного університету до реагування на надзвичайні ситуації 17 лютого 2015 року об 11.30 год. у залі засідань ученої ради вищого навчального закладу відбудеться інструкторсько-методичне заняття з цивільної оборони.

Упродовж заходу учасники матимуть можливість отримати практичні навики з надання першої медичної допомоги травмованим та потерпілим, відпрацювати дії в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, ознайомитися з правилами поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Запрошуємо на зустріч деканів факультетів, завідувачів кафедр, керівників структурних підрозділів. Реєстрація учасників розпочнеться об 11.15 год.