» » Відбулася олімпіада з дисципліни «Страхова справа»

Відбулася олімпіада з дисципліни «Страхова справа»

Дата: 16-02-2015, 15:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дванадцятого лютого 2015 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа».

У заході взяли участь студенти третього, четвертого та п’ятого курсів факультету фінансів ТНЕУ.

Учасники отримали теоретичні та практичні завдання з питань організації страхової діяльності в Україні та розрахунку розміру страхових платежів, страхових виплат, страхових сум по ризикових видах страхування та по страхуванню життя. Більшість студентів успішно виконали завдання й показали ґрунтовні знання з питань теорії і практики страхової справи.

Найуспішніше завдання олімпіади виконали:

Хавтур Ірина – ФМО–33, факультет фінансів (перше місце);

Кузьміна Юлія – ФУПФ–41, факультет фінансів (друге місце);

Уляницька Вікторія – Ф–42, факультет фінансів (третє місце);

Кравець Тетяна, гр. – ФСГм–51, факультет фінансів (четверте місце);

Ютовець Ірина гр. – ФУПФ–41, факультет фінансів (п’яте місце).

Запрошуємо переможців до участі у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа»,який відбудеться09-11 квітня 2015 року у Житомирському державному технологічному університеті.