» » Вітаємо переможців олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент»!

Вітаємо переможців олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент»!

Дата: 16-02-2015, 15:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дванадцятого лютого 2015 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінансовий менеджмент».

Учасники отримали теоретичні та практичні завдання з питань управління грошовими потоками, капіталом, фінансовими ризиками підприємств та розрахунку абсолютних і відносних показників фінансової діяльності суб’єктів господарювання. Більшість студентів успішно виконали завдання й показали ґрунтовні знання з питань теорії і практики фінансового менеджменту.

Найуспішніше завдання олімпіади виконали:

Кравець Тетяна, гр. ФСГм–51, факультет фінансів (перше місце);

Хавтур Ірина ФМО–33, факультет фінансів (друге місце);

Галанов Сергій, гр. ФСГм–51, факультет фінансів (третє місце);

Піхоцька Лілія, гр. ФСГм–51, факультет фінансів (третє місце).

Запрошуємо переможців взяти участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінансовий менеджмент», який відбудеться 26-27 березня 2015 року у Луцькому національному технічному університеті.