» » Відбулася олімпіада з дисципліни «Міжнародна економіка»

Відбулася олімпіада з дисципліни «Міжнародна економіка»

Дата: 17-02-2015, 09:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дванадцятого лютого 2015 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Міжнародна економіка».

У заході взяли участь студенти ІІІ-V курсів Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина двох випускових кафедр – кафедри міжнародної економіки і кафедри міжнародних фінансів та глобальної економіки ім. С.І. Юрія.

Учасники отримали тестові та практичні завдання з питань функціонування міжнародної економіки, системи міжнародних економічних відносин, а також місця України в ній. Більшість студентів успішно виконали завдання й показали ґрунтовні знання з навчальної дисципліни.

Найуспішніше завдання олімпіади виконали та стали переможцями І етапу олімпіади такі студенти:

Вакуленко Катерина (І місце) – група МЕЄЕ-41

Бестанчук Вікторія (ІІ місце) – група МЕНМФм-51

Циквас Христина (ІІІ місце) – група МЕЄЕ-31

Щиро вітаємо переможців олімпіади та бажаємо їм подальших успіхів на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Міжнародна економіка», що відбудеться упродовж 1-4 квітня 2015 року на базі Національного університету «Львівська політехніка»!