» » Практика у Німеччині (з 28.06.2015 р. до 14.10.2015 р.)

Практика у Німеччині (з 28.06.2015 р. до 14.10.2015 р.)

Дата: 26-02-2015, 10:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні студенти! Повідомляємо Вам, що 4 березня 2015 р. у м. Києві буде проведено відбір студентів ТНЕУ для проходження практики на одному із сільськогосподарських підприємств Німеччини, яку проводить Німецька селянська спілка.

Вимоги до студентів:

– знання німецької мови;

– практичний досвід у сфері сільського господарства;

– бути студентом щонайменше 2-го курсу;

– наявність водійських прав (категорія В), для осіб чоловічої статі додатково категорія С, С1;

– дійсний закордонний паспорт.

Програма практики передбачає:

– тривалість 4 місяці

– вступний семінар (2 тижні) з практичної й теоретичної підготовки для подальшого практичного навчання на підприємстві; тренінг з міжкультурної комунікації

– практика на відібраних сільськогосподарських підприємствах з Федеральної Землі Північний Рейн-Вестфалія (3,5 місяці)

– інтенсивне кураторство

– два спеціалізовані семінари (2х2 дні)

надання безкоштовної спеціальної літератури для учасників

– написання звіту з практики й підготовка 3-х рефератів

– отримання сертифікатів від Федерального Міністерства продовольства, сільського господарства та захисту прав споживачів Німеччини, від навчальних центрів.

Детальнішу інформацію про умови відбору можна отримати у керівника сектора міжнародної мобільності ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ Сохацької Т. В. (1 корп., каб. 1207, моб.  тел. 067 998 64 84; e-mail: ims[at]wunu.edu.ua).