» » «Формула успіху правової держави очима дітей»

«Формула успіху правової держави очима дітей»

Дата: 26-02-2015, 14:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

В актовій залі Тернопільського національного економічного університету 26 лютого 2015 року об 11.00 год. розпочали роботу учасники VIII Всеукраїнського дитячого форуму з іноземною участю «Формула успіху правової держави очима дітей». У стінах ТНЕУ об'єдналася шкільна молодь із 20 областей України.

Із вітальним словом виступив проректор з науково-педагогічної роботи вищого навчального закладу, доктор економічних наук, професор В.Я. Брич: «Мені дуже приємно, що сьогодні Ви – наша молодь – займаєте чітко усвідомлену громадянську позицію, адже Ви є елітою держави, яка творитиме її майбутнє». Також Василь Ярославович зазначив, що професорсько-викладацький колектив юридичного факультету ТНЕУ докладає усіх зусиль, щоб підготувати висококваліфікованих спеціалістів, лідерів, професіоналів своєї справи.

Бажаємо юним учасникам форуму плідної ефективної роботи.