» » Приготування вареників для бійців АТО

Приготування вареників для бійців АТО

Дата: 26-02-2015, 16:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Почастувати бійців, які знаходяться у зоні антитерористичної операції улюбленими стравами та передати їм частинку домашнього тепла й затишку – такою була мета акції, що відбулася у вівторок, 25 лютого, у кафе «Галичанка» (вул. Бережанська, 6). Захід відбувався спільно з волонтерами Логістичного центу допомоги бійцям в зоні АТО.

Студенти та працівники Тернопільського національного економічного університету взяли активну участь у цьому кулінарному дійстві. Для бійців приготували різні види вареників та голубці.  Готові смаколики будуть відправлені нашим захисникам, які борються за мир на сході України.

Дякуємо усім небайдужим, хто приєднався до акції! Віримо, що наша згуртованість у праці та світла молитва принесе єдність і спокій у кожну домівку.