» » Х Всеукраїнські змагання з кримінального права та процесу «Майстерність судової промови»

Дата: 26-02-2015, 17:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні студенти! Запрошуємо Вас, взяти участь у Х Всеукраїнських змаганнях з кримінального права та процесу «Майстерність судової промови», які відбудуться 13-14 березня 2015 року у м. Одеса на базі Одеського державного університету внутрішніх справ.

Метою заходу є сприяння практичному застосуванню студентами знань з кримінального та кримінально-процесуального права, з дисциплін «Прокурорський нагляд» та «Участь адвоката у кримінальному процесі»,  допомогти розвинути ораторські здібності, навички виголошення судових промов, підвищити професійний рівень.

Інформаційний лист.pdf
Завантажити Переглянути онлайн