» » Євровікторина та брейн-ринги від Представництва ЄС в Україні.

Євровікторина та брейн-ринги від Представництва ЄС в Україні.

Дата: 10-03-2015, 09:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує початок Євровікторини, що складається з: онлайн-вікторини та всеукраїнських брейн-рингів для молоді.  Учасники зможуть поглибити свої знання про Європу та отримати подарунки від Представництва Європейського Союзу.

Онлайн-вікторина  триватиме з 24 лютого по 24 березня 2015 року та має розважально-інформативний характер. Для участі потрібно зареєструватися на сайті www.euroquiz.org.ua та пройти три тури вікторини. На учасників чекають приємні подарунки від Представництва ЄС в Україні.

З березня по червень 2015 року школярі  та студенти віком 16-21 рік можуть взяти  участь у локальних та Всеукраїнському  брейн-рингах.

Для участі необхідно зібрати команду з 6 чоловік, зареєструватися на сайті www.euroquiz.org.ua, грати та перемагати. 29 червня у Києві відбудеться фінал, у якому зійдуться чотири найкращі команди з усієї України. Фіналісти та переможці отримають цінні подарунки від Представництва Європейського Союзу в Україні та партнерів.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті www.euroquiz.org.ua

Проект фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні та впроваджується Фундацією «Відкрите суспільство».

Презентація.rar

Завдання координаторів проекту.pdf