» » Студенти відвідали виставку «Народна війна 1917-1932»

Студенти відвідали виставку «Народна війна 1917-1932»

Дата: 27-02-2015, 16:12 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Студенти факультету обліку і аудиту нещодавно відвідали експозицію «Народна війна 1917-1932»  представлену в Українському домі Всеукраїнською правозахисною організацією «Меморіал» імені Василя Стуса, Мистецьким фондом імені Короля Данила.

Експозиція – це комплекс документів та фотоматеріалів українською та англійською мовами.

Автор і керівник проекту – Роман Круцик, відомий дослідник, голова Київського осередку Всеукраїнського правозахисної організації «Меморіал»  імені Василя Стуса.

Матеріали відображають маловідомі факти антибільшовицького опору на території Наддніпрянської України в 1917-1930-х. рр. Висвітлено масові селянські виступи, збройні повстання, діяльність підпільних  організаційних і повстанських загонів проти окупаційної і соціально-економічної політики радянського режиму. Експозиція містить численні факти та документи злочинів комуністичної влади проти місцевого населення.