Відбулася відкрита лекція

Дата: 3-03-2015, 11:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Другого березня 2015 року у залі засідань Вченої ради Тернопільського національного економічного університету відбулася відкрита лекція доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування Ігоря Степановича Гуцала на тему: «Економічний капітал у системі управління банківськими ризиками».

Учасники заходу обговорили етапи управління банківськими ризиками, показники діяльності банківської системи, динаміку проблемних кредитів у банківській системі України, очікувані та неочікувані втрати банків, механізм визначення економічного капіталу за індивідуальною компонентою, основні відмінності між регулятивним та економічним капіталом та інші питання.

До уваги усіх, хто не мав можливості поспілкуватися з науковцем додаємо презентацію.

Презентація.rar