» » «Перспективи розвитку економічних систем у середовищі глобально орієнтованого трансформаційного простору»

Дата: 4-03-2015, 09:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри економіки та фінансів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя спільно з Державним вищим навчальним закладом «Люблінська Політехніка» запрошує взяти участь у роботі Всеукраїнської  конференції з міжнародною участю «Перспективи розвитку економічних систем у середовищі глобально орієнтованого трансформаційного простору», яка відбудеться 6 травня 2015 року.

На конференцію запрошуються науковці, аспіранти, слухачі магістратури, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, банків, підприємств та інших організацій. Для участі у науковому заході необхідно до 15 квітня 2015 року надіслати на адресу оргкомітету заявку на участь, тези доповіді й оплатити організаційний внесок.

Робочі мови конференції – українська, англійська, російська.

Інформаційний лист.doc
Завантажити Переглянути онлайн