» » Запрошуємо до написання монографії

Запрошуємо до написання монографії

Дата: 6-03-2015, 17:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Колектив Національного університету біоресурсів і природокористування України, Університету «Україна» та Київського національного лінгвістичного університету запрошують Вас до написання колективної монографії на тему: Тhe new role of marketing and communication technologies in business and sоciety: global  and local  aspects (nrmctbs 2015) (Новітня роль маркетингу та комунікаційних технологій в бізнесі та суспільстві: локальні та глобальні аспекти).

Матеріали монографії будуть видані окремою книгою з присвоєнням номерів ISBN, ББК та УДК. Видавцем монографії є Київський національний лінгвістичний університет, Національний університет біоресурсів та природокористування України та Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

Інформаційний лист.doc
Завантажити Переглянути онлайн