» » Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Україна у геоекономічному просторі: глобальні виклики, сучасні тренди розвитку та соціокультурні трансформації»

Дата: 12-03-2015, 11:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри міжнародних фінансів та глобальної економіки ім. С.І. Юрія Тернопільського національного економічного університету, відповідно до плану наукових заходів на 2015 рік, запрошує на Всеукраїнську наукову інтернет-конференцію «Україна у геоекономічному просторі: глобальні виклики, сучасні тренди розвитку та соціокультурні трансформації».

До участі в конференції запрошуються науковці, молоді вчені, аспіранти та студенти, які в своїх дослідженнях розглядають питання економічного розвитку України та інших країн в умовах перманентних трансформацій геоекономічного простору, інші зацікавлені особи.

Тематичні напрями конференції:

– Проблеми формування глобальної інституційної архітектури.

– Геополітичні, цивілізаційні та соціокультурні виміри трансформації геоекономічного простору.

– Сучасні концепції і доктрини міжнародної економічної та інформаційної безпеки.

– Стратегічні пріоритети макроекономічної політики держави та проблеми реалізації національних інтересів в умовах глобальної нестабільності.

– Бізнес-стратегії суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності: особливості формування управлінської, фінансової і маркетингової політики.

– Просторова мобільність міжнародних потоків капіталу та сучасні тренди розвитку фінансових ринків.

– Інтеграційні процеси і регіональні механізми забезпечення фінансової стабільності у геоекономічному просторі.

– Інноваційно-інвестиційний вектор розвитку країн в умовах глобальних трансформацій.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, німецька.

Конференція відбудеться 15 травня 2015 р., після чого учасникам буде надіслано збірник матеріалів.

Детальні умови участі в конференції та вимоги щодо оформлення матеріалів розміщені в інформаційному листі.

Інформаційний лист.doc
Завантажити Переглянути онлайн