» » «Економічний базис децентралізації влади: проблематика подолання асиметрій територіального розвитку»

Дата: 18-03-2015, 17:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

20 березня 2015 року кафедра державного і муніципального управління факультету державного управління ТНЕУ  спільно  з  Тернопільським регіональним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств,  установ і організацій  проводить науково-практичний семінар «Економічний базис децентралізації влади: проблематика подолання асиметрій територіального розвитку».

Передбачається проведення дискусії за напрямками: інституційні асиметрії  децентралізації, дилема  децентралізації та економічної безпеки регіону,  європейський досвід децентралізації і розвитку територіальних громад.

Місце проведення: 1 корпус ТНЕУ, зал засідань ректорату, ауд. 1303. Початок роботи семінару об 11.00.