До уваги студентів ТНЕУ!

Дата: 20-03-2015, 12:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ за сприяння ректора, доктора економічних наук професора А.І. Крисоватого у співпраці з  IT-компанією MagneticOne у вівторок 24 березня 2015 року о 16.00 год. в аудиторії 1220 (1-й корпус ТНЕУ, вул. Львівська, 11) проводить ознайомлювальний тренінг із питань маркетингової діяльності ІТ-компаній та кадрового підбору персоналу.

Тренери модератори:

– керівник відділу маркетингу Юрій Стах;

– керівник відділу HR Тетяна Скоморохова,

IT-компанія MagneticOne спеціалізується на розробці інноваційного програмного забезпечення для потреб електронної комерції. За версією журналу Forbes MagneticOne увійшла до переліку ТОР-50 найперспективніших IT-компаній України.

Представники компанії презентуватимуть її основні напрямки діяльності та продукти, історію звершень та можливості працевлаштування й досягнення кар’єрного успіху в MagneticOne. Місія компанії MagneticOne полягає у створенні найкращих у світі інструментів, які щодня допомагають тисячам власників електронних магазинів та сайтів по всьому світу.

Запрошуємо усіх бажаючих!

Телефони для довідок: +380352475075 (внутрішній 11-112).

E-mail: itc@wunu.edu.ua, i.salo@wunu.edu.ua.