» » ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності»

Дата: 21-03-2015, 13:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 23.12.2014 р. за № 1506 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2014/2015н.р.» Національний університет водного господарства та природокористування є базовим вищим навчальним закладом, де проводитиметься ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Безпека життєдіяльності» серед студентів навчальних закладів III – IV рівнів акредитації.

Олімпіада відбудеться 22-24 квітня 2015 р.

Завдання олімпіади відповідатимуть навчальній програмі дисципліни «Безпека життєдіяльності».

Запрошуємо студентів вищого навчального закладу взяти участь у II етапі олімпіади.

Інформаційний лист.doc
Завантажити Переглянути онлайн