» » Тиждень здорового способу життя

Тиждень здорового способу життя

Дата: 24-03-2015, 10:07 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Колектив відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ запрошує студентів Тернопільського національного економічного університету та усіх бажаючих відвідати заходи у рамках Тижня здорового способу життя. На Вас чекає:

1. Зустріч з керівником просвітницьких проектів молодіжної громадської організації «Єднання» Галиною Дричик. Тренінг на тему: «Здоров’я та його складові» (23.03.2015 р., 14.30, І корпус, університетська світлиця).

2. Зустріч з лікарем-дерматологом Тернопільського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру Ізаєм Омеляном Денисовичем на тему: «Інфекційні хвороби: шляхи їхнього подолання» (24.03.2015р., 14.30, І корпус, університетська світлиця).

3. Зустріч з лікарем комунальної установи Тернопільської обласної ради «Центр Здоров’я» Зарусінським Андрієм Сігізмундовичем на тему: «Шкідливі звички: як з ними боротися?» (25.03.2015 р., 12.45, 11 корпус);

– екскурсія до музею анатомії людини (25.03.2015 р., 15.00, навчально-науковий корпус морфології ТДМУ ім. І. Горбачевського).

4. Зустріч з письменником, художником, мандрівником, мольфаром, здійснювачем мрій Борисом Явором Іскрою на тему: «Казка мандрів» (26.03.2015 р., 15.00, І корпус, університетська світлиця);

– розповсюдження серед  учасників заходу пам’яток та бюлетеня: «Практичні поради щодо здорового способу життя!», «Скажемо «Ні!» тютюнопалінню», «Молодість – проти куріння!»