» » «Тернопільський національний економічний університет Збройним Силам України»

«Тернопільський національний економічний університет Збройним Силам України»

Дата: 24-03-2015, 16:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22 березня до місця дислокації вирушив наш доброволець – відомий історик, доктор політичних наук, професор кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Тернопільського національного економічного університету М.В. Лазарович.

У неділю, близько 10.00год., від головного корпусу університету виїхав бус із написом «Тернопільський національний економічний університет Збройним Силам України». Вантаж, вагою 2 тонни, був відправлений для військовослужбовців 14-ої Володимир-Волинськрої механізованої бригади, де проходить службу Микола Васильович.

Продукти харчування були зібрані професорського-викладацьким колективом та студентством вищого навчального закладу. Сподіваємося, що це допоможе нашим бійцям підтримувати себе у формі.

Зранку біля центрального корпусу зібралися викладачі й студенти університету. Слова підтримки сказали голова профспілкового комітету працівників ТНЕУ, кандидат економічних наук, доцент Руслан Феоктистович Бруханський, проректор з науково-педагогічної роботи, доктор економічних наук, професор Василь Ярославович Брич, голова студентської профспілки Антон Михайлович Шевчук.

Микола Лазарович телефоном подякував за допомогу: «Від імені нашого керівництва і усіх хлопців вдячні вам за підтримку. Передачею ми поділилися з артилеристами, вони знаходяться на віддалених територіях і такі подарунки отримують рідко».

Дякуємо усім небайдужим, хто долучився до підтримки наших захисників.