» » Відбудеться Міжнародний студентський конкурс бізнес-кейсів СІМА Global Business Challenge

Дата: 25-03-2015, 18:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Міністерство освіти і науки повідомляє про проведення Державним вищим навчальним закладом «Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана» спільно з Королівським інститутом фахівців з управлінського обліку СІМА національного рівня змагань Міжнародного студентського конкурсу бізнес-кейсів СІМА Global Business Challenge (GBC).

Метою проведення зазначеного конкурсу є розширення знань студентів у сферах управління бізнесом, фінансів і обліку; надання студентам можливості відчути реальне підприємницьке середовище і отримати навички роботи у якості бізнес-консультанта, аналізу реальних проблем і представлення власного рішення, а також відзначення талановитих студентів, які перемогли в конкурсі.

Детальна інформація знаходиться на офіційному сайті Державного вищого навчального закладу «Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана» (http://kneu.edu.ua).

За матеріалами офіційного сайту Міністерства освіти і науки України: mon.gov.ua