» » Відбулася підсумкова атестація

Відбулася підсумкова атестація

Дата: 25-03-2015, 19:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У неділю, 22 березня, була проведена підсумкова атестація слухачів курсів довузівської підготовки.

Курси довузівської підготовки організовує і проводить Навчально-науковий  інститут інноваційних освітніх технологій ТНЕУ. Під час навчання слухачі мають змогу систематизувати свої знання, отримані у загальноосвітніх навчальних закладах та якісніше підготуватися до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з обраних дисциплін.

Старшокласники виконали тестові завдання з таких предметів:  українська мова та література, математика, історія України, географія, іноземна мова, фізика.

Випускники підготовчих курсів при вступі до університету користуватимуться пільгами, передбаченими Правилами прийому до Тернопільського національного економічного університету.