» » До уваги студентів Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ!

Дата: 27-03-2015, 16:01 | Автор:

Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина ТНЕУ, з метою підвищення ефективності науково-дослідної роботи організовує проведення у залі засідань ректорату ТНЕУ(1-й корпус ТНЕУ, вул. Львівська, 11)  30 березня 2015 року з 11 год. до 13 год. засідання круглого столу на теми:

• «Крах української гривні: міфи та реалії»;
  • «За» і «Проти» допомоги іноземних країн Африці».

Круглий стіл зініційовано студентами групи АМЕТ-21 ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина.

У роботі круглого столу братимуть участь представники студентського наукового товариства ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина, представники професорсько-викладацького складу інституту, інші зацікавлені особи.

Модератори круглого столу: Авуах Кусі Блесінг - група АМЕТ-21;

Заліщук Анастасія - група  АМЕТ-21.

Робоча мова –англійська.

Телефони для довідок: + 380(352) 475075 (внутрішній 11-112).

E-mail: itc@wunu.edu.ua, i.salo@wunu.edu.ua.