» » Об’єктове тренування з цивільного захисту

Об’єктове тренування з цивільного захисту

Дата: 31-03-2015, 08:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До відома студентів, викладачів та працівників ТНЕУ! Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ спільно з факультетом фінансів завтра, 31 березня 2015 року, з 12 год. до 12 год. 40 хв. у корпусі № 1 ТНЕУ проводить об’єктове тренування з цивільного захисту на тему: «Організація захисту учасників навчально-виховного процесу та адміністративно-господарського персоналу, які на час раптового нападу противника з повітря перебувають у корпусі № 1 ТНЕУ».

Об’єктове тренування відбуватиметься за програмою відпрацювання евакуації (екстреної евакуації) студентів і працівників, а також їх розміщення у сховищах.

Після закінчення тренувальної евакуації (31 березня 2015 року о 12 год. 50 хв.) у дирекції ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина  (кабінет 1208) відбудуться навчання  медико-санітарного посту щодо надання первинної медичної допомоги.