» » День відкритих дверей юридичного факультету ТНЕУ

День відкритих дверей юридичного факультету ТНЕУ

Дата: 29-03-2015, 19:35 | Автор: Юридичний факультет ТНЕУ

Кожного  року  перед випускниками загальноосвітніх шкіл постає важливе питання: куди вступати та яку професію обрати? Для того, щоб допомогти молодим людям обрати вищий навчальний заклад колектив юридичного факультету Тернопільського  національного  економічного університету  запросив усіх бажаючих на День відкритих дверей.

Зустріч з майбутніми абітурієнтами відбулася у приміщенні бібліотеки  юридичного факультету ТНЕУ. Гостей привітали секретар приймальної  комісії ТНЕУ, кандидат економічних наук, доцент Возьний К.З., декан факультету, доцент Возьний  В.І., заступник  декана, доцент Калаур І.Р. та завідувачі кафедр.

Вони розповіли про організацію навчальної, наукової та виховної роботи  юридичного факультету.

Із  правилами прийому присутніх ознайомив  відповідальний секретар  приймальної комісії, директор бібліотеки ТНЕУ, кандидат економічних наук, доцент Возьний  К.З.

Зустріч відбулася у дружній атмосфері й залишила приємні спогади у гостей.