» » Відбулося пробне тестування з іноземних мов

Відбулося пробне тестування з іноземних мов

Дата: 1-04-2015, 10:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На виконання наказу ректора № 119 від 2 березня 2015 р. працівники Консультаційного центру з вивчення іноземних мов Тернопільського національного економічного університету 31 березня 2015 р. організували пробне тестування студентів 4 курсу факультету обліку і аудиту з метою визначення рівня знань з іноземної мови.

Для студентів, які у результаті пробного тестування показали рівень знань нижче В2, будуть організовані 48-годинні курси з вивчення англійської, німецької або французької мов за їх згодою при Консультаційному центрі з вивчення іноземних мов.

Нагадуємо, що відповідно до п.2 листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-120 від 11.03.15 р. «Про організацію вивчення гуманітарних дисциплін» вищим навчальним закладам рекомендовано створити умови для вивчення англійської мови, як мови міжнародного академічного спілкування, задля досягнення випускниками ВНЗ рівня В2 відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти.