» » «Вишневі усмішки по-тернопільськи»

«Вишневі усмішки по-тернопільськи»

Дата: 2-04-2015, 11:12 | Автор: Головний редактор газети ТНЕУ "Університетська думка" Марія Баліцька

Тернопільське міське літературне об’єднання «Неопалима Купина», яке діє при Тернопільській обласній організації Національної спілки письменників України, готує до друку веселу книгу «Вишневі усмішки по-тернопільськи».

Шановні викладачі, працівники і студенти Тернопільського національного економічного університету, якщо Ви навчилися сміятися над собою, над випробуваннями долі, над труднощами життя та умієте викласти свої жарти на папір у формі карикатур, гуморесок, байок, фейлетонів, сатиричних творів чи пародій,  запрошуємо поповнити когорту авторів колективної книги «Вишневі усмішки по-тернопільськи».

Гуртом вдаримо об землю лихом й виженемо його сміхом!!!

Твори можна надсилати на ел-пошту mariya-balitzka@rambler.ru