» » Студенти долучилися до благоустрою території у духовному центрі «Зарваниця»

Студенти долучилися до благоустрою території у духовному центрі «Зарваниця»

Дата: 2-04-2015, 11:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

26 березня 2015 року студенти Українсько-німецької факультет-програми Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина долучилися до благоустрою території у духовному центрі «Зарваниця».

Позитивні враження, чудовий настрій і завзяття, з яким студенти взялись допомагати волонтерам духовного центру, супроводжували молодих людей упродовж цілого дня. Гарні спогади залишилися з ними і після повернення.

«Так невимовно добре виступити волонтером у добрій справі! Віддавши трохи нашої праці Марійському духовному центрові, ми отримали позитивні емоції та гармонійні відчуття, показали, як важливо об’єднуватися задля досягнення єдиної мети і намагатися самому зробити щось для процвітання своєї держави!», – поділилися враженнями студентки гр.МЕНМФ-21 Шимків Марія, Житкова Юля, Сковрон Ярина.