У ТНЕУ – безпечно!

Дата: 2-04-2015, 13:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

31 березня у Тернопільському національному економічному університеті відбулося штабне об’єктове тренування з цивільного захисту.

Захід організований і проведений Навчально-науковим інститутом міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина спільно з факультетом фінансівТНЕУ.

Мета тренування – організація захисту цивільного населення під час артобстрілу та раптового авіаудару в умовах ведення військових дій.

У навчанні взяли участь студенти, викладачі, працівники університету.

Директор ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина, кандидат економічних наук, доцент Ігор Михайлович Таранов подякував усім учасникам навчального тренування за оперативність та злагоджену роботу: «Ми впоралися добре, швидше запланованого часую Переміщення до об’єктів укриття було здійснене за 9 хвилин. Будемо надалі напрацьовувати необхідні навики та вміння, адже безпека людей – наш пріоритет».

Учасники тренування проаналізували проблемні моменти, які можуть виникати в ході евакуаційних робіт, зокрема: необхідність вдосконалення системи оповіщення та зв’язку, забезпечення матеріально-технічної бази об’єктів укриття, координування роботи санітарної дружини.

Після закінчення штабного тренування у дирекції ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина  відбулися навчання  медико-санітарного посту щодо надання первинної медичної допомоги. Лекцію провів Русенко Ярослав Григорович, доцент кафедри психологічних та педагогічних дисциплін ТНЕУ.