» » «Студентська ліра» шукає таланти

«Студентська ліра» шукає таланти

Дата: 13-10-2015, 12:11 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

13, 15 та 16 жовтня у ТНЕУ відбудеться дивовижне свято талантів «Студентська ліра - 2015». Студенти-першокурсники факультетів, інституту та коледжу нашого університету демонструватимуть свої танцювальні, вокальні, декламаторські вміння, презентуючи свій факультет.

У перший день свої таланти презентуватимуть: факультет фінансів, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина та Коледж економіки, права та інформаційних технологій, у другий день – факультет аграрної економіки та менеджменту, факультет обліку і аудиту, факультет комп’ютерних інформаційних технологій та факультет банківського бізнесу, у третій змагальний день виступатимуть юридичний факультет та факультет економіки та управління.

Запрошуємо студентів університету підтримати свої факультети та отримати незабутні враження!