» » Відбувся науково-методичний семінар «Методика організації та зміст основних етапів наукового дослідження»

Дата: 20-10-2015, 17:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно  у читальному залі бібліотеки доктор економічних наук, професор кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу Кравчук Наталія Ярославівна для студентів Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені  Б.Д. Гаврилишина провела науково-методичний семінар на тему: «Методика організації та зміст основних етапів наукового дослідження» в рамках навчальної дисципліни «Методологія та організація наукових досліджень».

У рамках семінару піднімалося питання про те,  як методологічно правильно нагромаджувати необхідну наукову інформацію, організувати пошук, вивчення й аналіз наукових джерел з теми дослідження та як здійснити пошук наукової інформації з огляду на обрану тему дослідження.

Присутні мали змогу ознайомитися з тематично-оглядовою однойменною виставкою  книг, яку підготували для них працівники читального залу.