» » Тестування від газети «Все про бухгалтерський облік»

Тестування від газети «Все про бухгалтерський облік»

Дата: 21-10-2015, 18:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках співпраці з редакцією газетою «Все про бухгалтерський облік» студенти 5-го та 4-го курсів факультету обліку і аудиту взяли участь у тестуванні. Заняття розпочалося із вітального слова декана факультету Валентини Миколаївни Панасюк та завідувачів кафедр – Михайла Романовича Лучка, Наталі Володимирівни Починок та Василя Антоновича Дерія.

Наставники привітали учасників та побажали успіхів, наголосивши на незаангажованості мислення. Гостя факультету повідомила про те, що під час оцінування увага звертатиметься не лише на теоретичні знання, а й  оригінальність розв’язання завдань. Автори кращих робіт запрошуватимуться до співпраці із газетою.

Завдання складалися із двох блоків  – загальних питань про респондентів та питань із спеціальності. Слід зауважити, що друга частина виділялась особливістю підходів до її вирішення.

Тепла та дружня атмосфера спонукала до успішного написання студентами завдань. Чекатимемо наступних цікавих випробувань та результатів.