» » VoxUkraine вітає переможців конкурсу MindSketch за вересень 2015 року!

VoxUkraine вітає переможців конкурсу MindSketch за вересень 2015 року!

Дата: 21-10-2015, 14:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Портал VoxUkraine спільно з компанією «Київстар», Київською школою економіки та за медіапідтримки ЛІГАБізнесІнформ організовує щомісячний конкурс MindSketch на найкращі есе, у яких учасники аналізують важливі суспільно-економічні питання.

До участі у конкурсі запрошуються економісти, дослідники, науковці, студенти, журналісти, фахівці різних галузей, які вміють аналітично мислити та викладати свої думки у статтях.

Головним переможцем за вересень 2015 року став к.е.н., доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ Віталій Письменний. В його есе проаналізовано дискусійні підходи щодо оподаткування привабливих людей, а також обґрунтовано доцільність впровадження найбільш спірного щодо порядку обчислення і механізму сплати податку на косметичні операції.