» » Студенти ТНЕУ взяли участь у тренінгу

Студенти ТНЕУ взяли участь у тренінгу

Дата: 21-10-2015, 18:50 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

20 жовтня 2015 року в Тернопільському національному економічному університеті у рамках програми «Здоровя жінок України» відбувся тренінг, який провела тренер, громадський діяч, керівник просвітницьких проектів МГО «Єднання» Галина Дричик.

Програма реалізовується на теренах Тернопілля 3 роки, спрямована на студентську молодь, допомагає формувати здоровий спосіб життя і моральні цінності, а також підтримується агентством США з міжнародного розвитку USAID. Основний меседж програми – «Майбутнє варто планувати».

У тренінгу взяли участь студенти факультету обліку і аудиту, факультету економіки та управління, коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, які підготували чудові презентації складових здоров’я – фізичної, психічної, соціальної, особистісної, інтелектуальної, духовної. Також юнаки та дівчата обговорили цінність духовної складової кохання, аспекти щасливого батьківства та материнства.