» » «Перша Студентська Страхова Компанія» у ТНЕУ

«Перша Студентська Страхова Компанія» у ТНЕУ

Дата: 21-10-2015, 18:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

20 жовтня 2015 року відбулася зустріч ректора ТНЕУ А.І. Крисоватого зі студентами факультету фінансів, які створили «Першу Студентську Страхову Компанію», яка є спільним проектом кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ з ПАТ «Страхова компанія «СКАЙД».

Штат «Першої Студентської Страхової Компанії» сформований виключно зі студентів вищого навчального закладу. Молоді люди хочуть поєднати навчання в університеті із практичною діяльністю у сфері страхового бізнесу. Таким чином юнаки та дівчата мають можливість підвищити свої конкурентні переваги на ринку праці та збільшити шанси на отримання першого робочого місця у страховій індустрії.

Студенти розповіли Андрію Ігоровичу про послуги зі страхового консалтингу за програмами ПАТ «СК «СКАЙД» й запропонували застрахуватися. Ректор радо відгукнувся на ініціативу молоді, зазначивши: «Я вітаю Вашу ідею створення страхової компанії й можливості заробляти гроші самостійно. Враховуйте специфіку ринку, швидко реагуйте на його потреби, працюйте професійно, пропонуйте високоякісні послуги й Ви досягнете успіху».

Детальну інформацію про страхову компанію можна почерпнути за посиланням: https:/.com/skide_tneu