» » До уваги студентів 4 і 5 курсів ННІМЕВ ім. Б.Д. Гавирилишина!

До уваги студентів 4 і 5 курсів ННІМЕВ ім. Б.Д. Гавирилишина!

Дата: 27-10-2015, 09:42 | Автор:

28 жовтня 2015 о 10.30 у читальному залі електронних ресурсів Тернопільського національного економічного університету (1-й корпус ТНЕУ, вул. Львівська, 11) за підтримки ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора Крисоватого А.І. Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин імені Б.Д.Гаврилишина спільно з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ та IT-компанією Yaware проводить презентацію «Перспективи роботи в IТ-сфері» з метою майбутнього працевлаштування.

Довідка: IT-компанія Yaware – розробник програмного забезпечення, заснована в 2010 році в місті Тернополі. Yaware це перший та лідируючий SaaS-сервіс на території СНД, котрий веде облік робочого часу працівників і аналізує ефективність роботи за комп’ютером.