» » Першокурсники ФФ переглянули відеощоденник «Студентської Ліри – 2015»

Першокурсники ФФ переглянули відеощоденник «Студентської Ліри – 2015»

Дата: 26-10-2015, 11:04 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Тепло, затишно та атмосферно провели один із  вечорів студенти факультету фінансів. За сприяння адміністрації факультету та методиста відділу гуманітарної освіти та виховання Дзюли Юрія Васильовича для наймолодших фінансистів був організований вечір перегляду відеощоденника з фестивалю-конкурсу творчо обдарованої молоді ТНЕУ «Студентська Ліра –2015».

Приємно, що привітати першокурсників із їхнім вдалим виступом прийшли декан ФФ Кізима Андрій Ярославович, завідувач кафедри податків та фіскальної політики Луцик Анатолій Ігорович, завідувач кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування Кнейслер Ольга Володимирівна, а також наставники студентських академічних груп.

Із сюрпризом на «сімейний вечір» завітали старшокурсники факультету, які подарували усім присутнім гарний настрій та емоції. Андрій Бураков зачитав декілька авторських віршів,  Назар Камінський порадував усіх присутніх чудовою грою на гітарі. А «родзинкою»  вечора став виступ заступника декана Маршалка Тараса Ярославовича та студента другого курсу Худика Дмитра, які виконали попурі із чудових українських народних пісень.

Студентський актив факультету висловлює щиру подяку усім присутнім за сімейну атмосферу, родинний затишок та незабутні враження.