Екскурсія у музей ТНЕУ

Дата: 27-10-2015, 17:54 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Стало доброю традицією ТНЕУ ознайомлювати студентів-першокурсників із музеєм історії університету.

Так 27 жовтня студенти-першокурсники факультету економіки та управління за сприяння адміністрації факультету та методиста відділу гуманітарної освіти та виховання Залізняк Наталії Володимирівни із великим задоволенням відвідали музей. Студенти ознайомились із витоками, історією створення музею, дізнались про основні віхи становлення університету.

Надзвичайно цікаво провів екскурсію директор музею Михайлиця Віталій Григорович. З його розповіді студенти дізнались, що музей пройшов кілька етапів розвитку, а започаткований був у далекому 1982 році.

За весь час існування музею зібрано понад три тисячі експонатів, значна увага приділяється експонуванню пам’яток матеріальної, духовної культури українського народу.

Такі екскурсії дуже потрібні студентській молоді, оскільки розвивають повагу до історії свого університету, сприяють формуванню наукового світогляду, професійних навиків та високих морально-патріотичних якостей.