Вітаємо Олену Смакоус!

Дата: 28-10-2015, 18:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у Києві відбувся конкурс краси «СтудМіс України 2015». За титул найчарівнішої дівчини боролися студентки з усієї України. Дев’ятнадцять конкурсанток презентували себе в інтелектуальному конкурсі, а також під час дефіле у національному вбранні. Найцікавішими були виходи у купальниках та вечірніх сукнях.

Вітаємо студентку групи МЕВ-41 Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Тернопільського національного економічного університету Олену Смакоус, яка здобула почесний титул «СтудМіс Глядацьких симпатій 2015».

Олена уже декілька років поспіль бере участь у конкурсах краси. Вона є володаркою титулів «СтудМіс ТНЕУ 2015», «СтудМіс Тернопільщини 2015», а також «1-ша Віце-леді Тернополя 2015».

Ми пишаємося тим, що у ТНЕУ навчаються найкрасивіші дівчата!