» » «Бухгалтерська професія майбутнього: аспекти локальні та глобальні»

«Бухгалтерська професія майбутнього: аспекти локальні та глобальні»

Дата: 9-11-2015, 12:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Школа професійної майстерності д.е.н., професора, сертифікованого аудитора, завідувача кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг Лучка М.Р., за сприяння декана факультету обліку і аудиту к.е.н., доцента Панасюк В.М. та експертів аудиторської фірми «Тер Аудит» 10 листопада 2015 року о 14.00 год. у читальному залі бібліотеки ТНЕУ організовують засідання круглого столу на тему: «Бухгалтерська професія майбутнього: аспекти локальні та глобальні».

Учасники заходу обговорюватимуть актуальні питання сучасного ринку праці, зміни в оподаткуванні та нововведення в бухгалтерському обліку, особливості індексації заробітної плати, проблемні аспекти обліку в бюджетних установах.

Запрошуємо до участі у засіданні круглого столу усіх зацікавлених осіб!