» » Студенти ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина відвідали відкриту лекцію доктора Войчєха Бізона

Дата: 10-11-2015, 09:06 | Автор:

У рамках проходження стажування 29 жовтня 2015 року в ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ з відкритою лекцією "Poland today: history, myths, economic and social situation” виступив доктор Войчєх Бізон – заступник декана економічного факультету Гданського університету.
    Лекція була прочитана для студентів третього курсу, груп МАУН-31, МАУН-32. В ході заняття студенти інституту мали можливість із перших вуст дізнатися про соціально-економічні перетворення в Польщі завдяки членству в Євросоюзі та як економічні реформи у цій країні принесли відчутний ефект пересічним громадянам.
   Мультимедійна презентація, великий об’єм корисної інформації зацікавили присутніх та справили позитивне враження від цього заходу. Під час обговорення суті «польського дива» присутні висловили бажання в майбутньому неодноразово зустрічатися в стінах ТНЕУ та дізнаватися більше нової інформації про особливості життя поляків.
Фотозвіт: