» » «Новітні концепції страхування життя в умовах посилення впливу економічних, політичних, терористичних ризиків»

Дата: 9-11-2015, 15:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

13 листопада 2015 р. о 9.00 год. в аудиторії 1303 (І корпус ТНЕУ) з ініціативи студентів і професорсько-викладацького колективу кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ відбудеться круглий стіл на тему: «Новітні концепції страхування життя в умовах посилення впливу економічних, політичних, терористичних ризиків».

Метою наукового заходу є представлення проблем та обговорення пропозицій щодо розробки новітніх концепцій розвитку страхування життя у контексті посилення впливу економічних, політичних, терористичних ризиків, що сприятиме забезпеченню економічного зростання і фінансової стабільності у державі, підвищенню рівня страхової культури, матеріального добробуту населення та його соціального забезпечення.

Упродовж засідання будуть обговорені проблемні питання у галузі страхування життя, що стосуються:
– особливостей процесу становлення страхування життя в Україні;
– специфіки ризиків у діяльності LIFE страховиків;
– правового регулювання у системі страхування життя в Україні та закордоном;
– практики укладання страхових договорів LIFE страховиками;
– страхового маркетингу у системі страхування життя;
– моніторингу ринку страхування життя.

До участі в науковому заході запрошені науковці та практики у страховій індустрії. Також запрошуємо усіх бажаючих долучитися до роботи учасників круглого столу.