» » Студенти ЮФ зустрілися з фахівцями у сфері криміналістики

Студенти ЮФ зустрілися з фахівцями у сфері криміналістики

Дата: 9-11-2015, 12:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

6 листопада 2015 р. на юридичному факультеті Тернопільського національного економічного університету (а. 602, о 9.35 год.) відбулася зустріч студентів 4-го курсу із кваліфікованими фахівцями у сфері криміналістики: експертом-автотехніком Тернопільського відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Ломакіним Борисом Вікторовичем, начальником відділу розслідування ДТП СУ УМВС України в Тернопільській області Карчевським Віктором Михайловичем; старшим слідчим відділу розслідування ДТП СУ УМВС України в Тернопільській області Марченком Олександром Ярославовичем.

Тема зустрічі: «Криміналістична методика розслідування злочинів у сфері використання автотранспортних засобів».

Організаторами заходу виступили викладачі кафедри кримінального права та процесу: завідувач кафедри кримінального права та процесу, к.ю.н., доцент Рогатинська Ніна Зіновіївна, доцент кафедри, к.ю.н., доцент Яремко О. М., к.ю.н., доцент кафедри (декан ЮФ ТНЕУ) Банах Сергій Володимирович.