» » Тренінговий курс «Роль органів студентського самоврядування у захисті прав людини»

Дата: 10-11-2015, 14:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23-28 листопада 2015 року Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз» спільно з Колегією студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка» за підтримки Молодіжного департаменту Ради Європи та Міністерства молоді та спорту України організовують Національний тренінговий курс з освіти в галузі прав людини «Роль органів студентського самоврядування у захисті прав людини».

Захід відбудеться у Національному університеті «Львівська політехніка» (вул. С. Бандери, 12, м. Львів)

Для участь у тренінгу необхідно до 23:59 13 листопада 2015 року заповнити онлайн-заявку, розміщену на сайті Міністерства молоді та спорту та веб-порталі Національного студентського союзу http://nss.org.ua