» » Школа професійної майстерності

Школа професійної майстерності

Дата: 20-01-2016, 16:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! 21  січня 2016 року о 10 год. в приміщенні актової зали Державної фіскальної служби Тернопільської області (м. Тернопіль, вул. Білецька, 1),  у рамках роботи школи професійної майстерності при факультеті обліку і аудиту відбудеться практичний семінар за участю д.е.н., професора, завідувача кафедри  обліку в державному секторі економіки та сфери послуг  Лучка Михайла Романовича.
Упродовж заходу розглядатимуться такі теми:
1. Основні зміни в податковому законодавстві.
2. Відповідальність бухгалтера в законодавстві України: від дисциплінарної до кримінальної.
3. Аналіз судової практики по податкових правопорушеннях.
4. Податкова реформа 2016.
5. Формуємо декларацію по податку на прибуток за 2015 рік: детально про окремі податкові різниці.

Додатково:
– Актуальна інформація щодо використання ПЗ М. Е. Doc.
– Останні зміни та можливості в 1С : Підприємство та М. Е. Doc для організації передачі податкових накладних. Зручні обробки в програмі 1 С : Підприємство.

Модератор: д.е.н., професор, зав. кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг,сертифікований аудитор, директор  АФ «Тер Аудит» Лучко Михайло Романович.