Start-up «Здорове життя в ТНЕУ»

Дата: 22-01-2016, 11:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою підвищення ролі фізичної культури і спорту в ТНЕУ як важливого фактора здорового способу життя, профілактики захворювань, формування гуманістичних цінностей, створення умов для всебічного гармонійного розвитку студентів та професорсько-викладацького колективу ТНЕУ, сприяння досягненню їхньої фізичної та духовної досконалості, виявлення резервних можливостей організму колектив факультету обліку і аудиту пропонує відкрити Студію підвищення культури здорового способу життя студентів та професорсько-викладацького колективу ТНЕУ.

Важливі дати:

Для участі в конкурсі проектів необхідно подати заявку на участь у конкурсі до 3 березня 2016 року. Заявка заповнюється в деканаті ФОА або надсилається на електронну пошту tina.panasjuk@wunu.edu.ua.

Готовий стартап подається на розгляд конкурсної комісії до 22 березня 2016 року. Текст проекту повинен бути лаконічним, конкретним, цікавим. До проекту можна додавати матеріали у вигляді презентацій, рисунків, відео тощо.

Презентація старапів, які будуть допущені комісією до участі у конкурсі відбудеться 9 березня 2016 року.

Оголошення результатів конкурсу, визначення та нагородження переможців відбудеться 5 березня 2016 року.

До участі у конкурсізапрошуються усі студенти ТНЕУ. Проект можна розробляти та подавати індивідуально або командно.

Бажаємо творчих успіхів та чекаємо креативних ідей!