Інформаційний центр Європейського Союзу

Дата: 3-02-2016, 16:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Міжнародний конкурсу з інвестиційних досліджень CFA Institute Research Challenge має на меті поглиблення знань студентів у контексті інвестиційних досліджень, написанні інвестиційних звітів по одній із провідних публічних компаній України та презентації отриманих результатів. Для участі в конкурсі було відібрано 26 команд із провідних вищих навчальних закладів України.

Перевагами участі в цьому конкурсі для студентів є: спілкування з експертами фінансової індустрії; отримання реального досвіду інвестиційного аналізу публічної компанії та освоєння етичних стандартів поведінки інвестиційного аналітика; здобуття знань з написання інвестиційного звіту та набуття майстерності презентації виконаної роботи перед членами кваліфікованого журі.

Команда студентів ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина ТНЕУ – Іваськевич Володимир, Башуцький Роман, Сусла Петро, Заєць Роман, Данилевич Софія  – увійшла в десятку команд-фіналістів 2015-2016 CFA Institute Research Challenge in Ukraine, одного з найпрестижніших конкурсів із досліджень капіталу для студентів у всьому світі. Цьогоріч більше 100 студентів 26 команд з 21 університету, що представляли 11 регіонів України, взяли участь у конкурсі. 12 лютого 2016 р. переможці попереднього етапу презентуватимуть результати своїх досліджень у фіналі та боротимуться за право представляти Україну на конкурсі у США в квітні 2016 р.

Колектив Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина ТНЕУ щиро вітає команду студентів та їхнього наставника - викладача кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу Вінницького Сергія  Івановича з високим результатом  у престижному конкурсі! Ми гордимося Вами та бажаємо Вам натхненної участі та успіху у фіналі 2015-2016 CFA Institute Research Challenge in Ukraine!

» » Щиро вітаємо фіналістів міжнародного конкурсу з інвестиційних досліджень CFA INSTITUTE RESEARCH CHALLENGE!

Дата: 3-02-2016, 16:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю